Ubytovanie Donovaly

Ubytovanie v komfortných apartmánoch Skalka v nádhernom prostredí horského lyžiarskeho strediska Donovaly.

skalka_uvod_300x225 tipy_na_vylet
Apartmány Skalka Okolie – tipy na výlet

Príďte si vychutnať relax a pohodu  rodinného apartmánového domu Skalka , umiestnených pod lesom, v tichej lokalite v horskom stredisku Donovaly.

Nachádza sa mimo hlavnej cesty, takže je vhodný aj pre rodiny s malými deťmi, či starších ľudí.

Oddych začnite  výdatnými domácimi raňajkami v reštaurácii, alebo využite plne vybavenú kuchynku s chladničkou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, priamo v apartmáne. Postarané je i o Vaše auto –  ponechajte ho v bezpečí parkoviska priamo pri objekte a vydajte sa  peši, alebo na bicykli za krásami Nízkych Tatier. Apartmány sú komfortne zariadené, dvojizbové.

Apartmány sú so samostatným elektrickým kúrením a ohrevom teplej vody, vlastnou kúpeľňou a WC. Samozrejmosťou je základné vybavenie – TV so satelitom, wifi v priestoroch reštaurácie, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, posteľné prádlo, uteráky, čistiace prostriedky.

Apartmán Skalka je komfortne zariadený apartmán so samostatným elektrickým kúrením a ohrevom teplej vody. Má plne vybavenú kuchynskú linku, vlastnú kúpelňu a WC.

Základné vybavenie – TV so satelitom,  wifi, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, posteľné prádlo, uteráky, čistiace prostriedky. Parkovanie je bezplatné priamo pred apartmánovým domom Skalka.

Zimná sezóna je tu rajom pre náročných aj rekreačných donovaly-mapa-ubytovanielyžiarov, snowboardistow, vyznávačov bežeckého lyžovania, paraglidistov, či korčuľovania, ale i iné zimné aktivity a atrakcie ako paintball, psie záprahy, ice camp, eskimácke safari a mnoho ďaľšieho.. vyberie si určite každý.. viac info o atrakciách tu.

Zimná dovolenka na Slovensku, to je čas venovaný zábave na snehu, ale aj posedeniam pri krbe v dobrej spoločnosti. Nielen tieto zážitky vám v bohatej miere dopraje špecializovaný portál ubytovanie na slovensku. Zamierte z neho napríklad k lyžiarskemu stredisku Park Snow pri tematických parkoch Fun aréna a Habakuky, kam vás pozýva sekcia Donovaly ubytovanie.
 
 

Letná sezóna počas svojej letnej dovolenky môžete využiť možnosť turistiky i cykloturistiky v krásnom prostredí hôr.. viac tipov tu

Príďte k nám, tešíme sa na Vás !