Nájdete nás na Facebooku

Novinky

V našom ubytovaní môžete využiť uplatnenie rekreačného poukazu.

NOVÉ APARTMÁNY MICHALKA V PODHÁJSKEJ!

Poskytujeme celoročné ubytovanie v obci Podhájska, časť Svätuša iba 250 m od druhého (zadného) vchodu do termálneho kúpaliska pri hoteli BORINKA.

Navštívte našu webstránku a dozviete sa viac - kliknite tu

PARTNERI:

www.hypoxistudio.sk

Apartmány Skalka č.15 a B3 sa nachádzajú v apartmánovom dome Skalka v horskom lyžiarskom stredisku Donovaly.
Apartmán je komfortne zariadený so samostatným elektrickým kúrením a ohrevom teplej vody. Má plne vybavenú kuchynskú linku, vlastnú kúpelňu a WC.
Základné vybavenie – TV so satelitom,  wifi, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, posteľné prádlo, uteráky, čistiace prostriedky. Parkovanie je bezplatné priamo pred apartmánovým domom Skalka.
V blízkosti apartmánového domu sa nachádza reštaurácia s denným barom a letnou terasou- Penzión u Marsa.
Príďte si vychutnať relax a pohodu  nášho rodinného apartmánového domu Skalka , umiestneného pod lesom, v tichej lokalite v horskom stredisku Donovaly.
Nachádza sa mimo hlavnej cesty, takže je vhodný aj pre rodiny s malými deťmi, či starších ľudí, ktorí potrebujú kľudnejšie prostredie, deti sa môžu vyšantiť v blízkom okolí na lúke či v lese .

  Name/Meno a priezvisko (povinné)

  Email (povinné)

  Telephone number/Telefón

  Number of persons/Počet osôb

  Arrival/Príchod

  Exit/Odchod

  Reservation of apartment/Rezervácia apartmánu:

  Your message/Vaša správa

  Ochrana osobných údajov/Protection of personal data

  [wpgdprc "* Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 18/2018 Z .z. o ochrane osobných údajov a tiež v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov. By submitting the form I agree with the processing of personal data in accordance with Act 18/2018 Coll. on the protection of personal data Protection of personal data "]

  Akceptujem


  Tešíme sa na Vašu návštevu!